BEFE Coin’in Meteor Yükselişi: Haftanın En Sıcak Kripto Para Birimine Yakından Bir Bakış

Küresel kripto para piyasasının son 24 saatteki kapitalizasyonu %0,33 oranında hafif bir artış göstererek 2,61 trilyon dolara ulaştı. Bu yükseliş senaryosunda meme coinler yatırımcıların beklentilerini karşılayarak onlara önemli kazançlar sağlıyor.

Floki, Pepe ve Bonk gibi tüm bu meme coinler arasında bir coin yatırımcıların ve traderların dikkatini çekiyor. Bu meme coini, son birkaç hafta içinde büyük bir büyüme yörüngesi gören BEFE coinidir.

 

BEFE coin haftanın en popüler kripto para birimi

 

Kasım 2023’te piyasaya sürülen BEFE coini, internetin en çok meme’lerde görülen favori yeşil kurbağasından ilham alıyor. Yarışta yeni bir at olmasına rağmen büyümesi ve keskin fiyat artışı yatırımcıları şaşkına çevirdi. BEFE coin piyasaya sürülmesinden bu yana %600 oranında büyüyerek diğer meme coinlerin büyümesinden daha iyi performans gösterdi. BEFE coinin çift zincirli modeli, güvenliğini ve ölçeklenebilirliğini artırır.

Şu anda BEFE coinin fiyatı 0,0003238 $ ve 24 saatlik işlem hacmi 395.119,75 $’dır. BEFE coini ön satış olmadan piyasaya sürüldü ve her işlemde neredeyse sıfır gas ücreti sağlıyor. Ek olarak, BEFE coinin aktif bir topluluktan güçlü bir desteği var ve bu da coinin büyümesini sağlıyor çünkü çoğu meme coin topluluk tarafından yaratılan heyecana dayanıyor.

 

BEFE coin’e yatırım yapmaya değer mi?

 

Başarılı satış öncesi kilometre taşları, SOL zincirinde yaklaşan lansman, CITEX borsasında listelenmesi ve Tapbit’te yakında listelenmesiyle BEFE coin, haftanın en popüler kripto para birimi olmaya yaklaşıyor. Lansmandan sonraki ilk iki günde BEFE’nin fiyatı %300 arttı ve sonraki birkaç gün içinde maksimum günlük işlem hacmi olan 2,34 milyon dolara ulaştı.Bunun nedeni ön satış olmaması nedeniyle fiyat manipülasyonu yapılmamasıydı. Erken benimseme ve yatırımcının projeye olan inancı.

BEFE için genel görünüm yükseliş yönünde ancak Korku ve Açgözlülük Endeksi okumalarındaki “aşırı açgözlülük” nedeniyle dikkatli olunması tavsiye ediliyor. Yatırımcılar haftanın trend olan kripto para birimine yatırım yaparak potansiyel kar elde etmeyi sabırsızlıkla bekleyebilirler.

 

Sonuç

 

Mevcut büyümesi, geçmiş fiyat artışları ve yaklaşan listelemeler göz önüne alındığında BEFE coinin geleceği umut verici görünüyor. Ancak kripto para piyasası değişkendir ve çeşitli faktörlerden etkilenir. Herhangi bir coin’e yatırım yapmadan önce her zaman kendi araştırmanızı yapmanız tavsiye edilir.