Binance Coin (BNB) ATH’yi 672 Dolarda Test Edebilir mi? Balinalar Raboo (RABT) ve Ripple (XRP) satın alıyor

Boğa koşusu devam ederken, kripto para balinaları Binance coinin gelecekteki ATH’sine (tüm zamanların en yüksek seviyesi) dair bahis oynuyor ve çoğu, coinin 2024’te 700 doları geçeceğinden emin. Öte yandan, mücevher avcıları dikkatlerini Ripple (XRP) veya Raboo (RABT) gibi üstel büyüme potansiyeline sahip daha ucuz kripto para birimlerine çeviriyor ve analistlerin Raboo’nun ön satışı için öngördüğü 100 kat büyüme göz önüne alındığında, bunda hiçbir şey yok. inanılmaz.

Binance (BNB): Binance parası için yeni ATH mi?

Binance coin ivme kazanarak ATH’sinin sadece birkaç dolar üzerinde 632,8 dolara yükseldi. Dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılar eski rekoru kıracağını umarken Binance’in yerel tokeni BNB, son 3 gün içinde kripto para piyasasının geri kalanıyla aynı zamana denk gelen bir fiyat düzeltmesi yaşadı ve yaklaşık 508 dolara düştü.

Ancak bunun yatırımcıları Binance’deki konumlarını daha da güçlendirmekten caydırması pek mümkün değil. Pek çok ülkede lider borsa ve piyasa değerine göre 4. en büyük kripto para birimi olan Binance coin’in yakın zamanda hiçbir yere gitmeyeceğini söylemek yanlış olmaz. Büyük ihtimalle piyasa toparlandıktan sonra BNB yeniden ATH rekorunu kıracak.

Ripple (RXP): Kripto balinası bahsi mi?

Piyasadaki OG coinlerden biri olan Ripple, XRP tokenını 2014 yılında piyasaya sürdü. Ripple (XRP), dijital finansın öncülerinden biridir ve hedefi, hızlı ve düşük maliyetli sınır ötesi ödemelerin yanı sıra çeşitli diğer finansal işlemleri kolaylaştırmaktır.

Yerleşik bir şirket ile devasa kazanç potansiyeli arasındaki tatlı noktayı bulmaya gelince, Ripple güçlü bir seçim olmaya devam ediyor; daha fazla kripto balinası yükseliş eğilimi beklentisiyle önemli pozisyonlar biriktiriyor.

Ripple’ı (XRP) eleştiren pek çok kişi olmasına rağmen genel piyasa hissiyatı, şirketin SEC ile yaşadığı hukuki sorunlardan kurtulabileceği ve 3,1 dolarlık eski ATH’sine ulaşacağı yönünde.

Roboo (RABT): Şehirdeki yeni meme parası mı?

Roboo (RABT), kripto balinalarının bir sonraki 100 kat yükseliş arayışında olduğu meme coin sektöründeki en yeni kripto paralardan biri. Sosyal teknoloji ile yapay zekanın kesiştiği noktada yer alan Roboo, token sahiplerinin benzersiz bir kazan-kazan modeli aracılığıyla $RABT (ve diğer ödüller) kazanarak sosyal ağlarından en iyi şekilde yararlanmalarına olanak tanıyor.

Ek olarak proje, token sahiplerini ek $RABT ile ödüllendiren haftalık, aylık ve üç aylık yarışmalara ev sahipliği yaparak topluluk katılımını teşvik ediyor. Bu yenilikçi yaklaşım, ilgili topluluğun ötesine uzanıyor ve bir bütün olarak meme coin sektörüne değer sağlıyor.

Sonuç: Kripto balinalar neyi seçecek?

Binance Coin ve Ripple (XRP) ATH’lerini geçmeyi hedeflerken, akıllı mücevher avcıları Raboo ön satışına daha fazla yükseliş potansiyeli olan daha iyi bir alternatif olarak bakıyor. 0,003$’lık başlangıç fiyatıyla yatırımcıların erkenden katılma fırsatını kaçırması şaşırtıcı değil.