Bir analiz şirketi, sürekli olarak 100 ile 100 dolar arası fiyattan Bitcoin satın alan bir cüzdanın kimliğini ortaya çıkardı

Anonimliğin değerli bir unsur olduğu kripto para dünyasında tek seferde 100 BTC satın alan ve “Sayın” diyen “100” isimli Bitcoin cüzdanının kimliği spekülasyon ve merak konusu oldu.

Görünüşe göre bu gizem, önde gelen kripto para birimi analisti Arkham tarafından nihayet çözüldü.

Cüzdanın sürekli olarak 100 BTC değerindeki işlemleri kabul etmesi, sahibi hakkında yaygın spekülasyonlara yol açtı. Büyük fonlardan Orta Doğu ülkelerine ve hatta Bitcoin ETF’lerinin bu alımları yapmasına kadar çeşitli teoriler ortaya atıldı.

Bu varsayımların aksine, Arkham ‘Mr. It, 100’ün aslında bir Upbit soğuk cüzdanı olduğunu ortaya koyuyor. Bu sonuç, tipik bir soğuk cüzdan değişimi modeliyle tutarlı olarak, cüzdanın diğer Upbit cüzdanlarıyla olan güçlü ve tutarlı bağlantılarına dayanmaktadır.

Adres ‘Mr. The 100’, öncelikle Upbit mevduat cüzdanları aracılığıyla 100 BTC akışı alır. Ek olarak çıktılarının bir kısmı, genellikle müşteri fonlarını çekmek için kullanılan Upbit sıcak cüzdanlarını finanse etmek için kullanılıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.