BNB Chain memcoin geliştiricileri için bir yarışma başlattı

BNB Chain blockchain ekosistemi ekibi, memcoin geliştiricileri için bir yarışma başlattı. Şirketin temsilcileri bunu Incrypted’e anlattı.
Basın bülteninde, girişimin BNB Chain ekosistemindeki memcoin sektörünün büyümesini hızlandırmak için tasarlandığı belirtiliyor. Meme İnovasyon Kampanyasına hem deneyimli geliştiricilerin hem de yeni başlayanların başvurabileceği biliniyor. Ancak aşağıdaki koşulları yerine getirmeleri gerekir:

– en az bir güvenlik denetimi gerçekleştirin ve projenin kaynak kodunu BscScan’de açın;
– bloke edilen toplam likidite en az altı ay boyunca [toplam arzın] %25’ini aşmalıdır;
– 1000’den fazla memcoin sahibi;
– Projenin sosyal ağlarda, özellikle Telegram ve Discord’da bir hesabı olmalıdır.

Kayıt süreci 9 Nisan 2024’te sona erecek. Turnuva 10 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek, kazananlar 10 Mayıs – 15 Mayıs tarihleri arasında seçilecek ve sonuçlar 16 Mayıs’ta açıklanacak.

Kampanyanın maksimum ödül fonu 1 milyon dolara kadar çıkabilecek. Ödül miktarı, memcoinlerin yarışma süresi boyunca toplam işlem hacmine göre belirlenecek.

Nihai ödül havuzunun katılımcılar arasında sıralamalarına göre üç kategoride bölüneceği de biliniyor: toplam işlem hacmi (%50), piyasa değeri (%40) ve token sahipleri (%10).

Basın bülteninde, ödüllerin yarışmanın bitiminden sonraki üç hafta içinde kazananların cüzdanlarına gönderileceği belirtiliyor.

BNB Chain’in daha önce BNB Akıllı Zinciri temel alan L2 ağları oluşturmak için tasarlanan Hizmet Olarak Toplama adlı bir çözüm sunduğunu hatırlayalım.