BNB Zinciri, Meme Coin Ekosistemini Desteklemek İçin 900.000 Dolar Ayıracak

BNB Zinciri, meme coin ekosisteminin geliştirilmesi için 900.000 dolar ayıracak. Likidite havuzlarından elde edilen tüm gelir, BNB Zincir ekosistemine yeniden yatırılacak, bu durum basın açıklamasında belirtildi. Daha önce ekip, Meme Innovation kampanyasının başlatılması için 100.000 dolar ayırmıştı.

BNB Zincir ekibi, meme coin sektörünün gelişimine olan bağlılığını gösteren “Meme Kahramanları” programının başlatıldığını duyurdu. Proje temsilcileri, Incrypted editörlerine bu bilgiyi iletti. Meme Innovation kampanyasının başarısına dayanarak, BNB Zinciri, ekosistemindeki umut vaat eden projelerin geliştirilmesi ve büyümesine yardımcı olmak için likidite havuzlarını (LP) desteklemek amacıyla 900.000 dolar ayıracak. Bu yatırım, meme coin sektöründe yenilikleri hızlandırmaya yönelik 1 milyon dolarlık ekibin taahhüdünün bir parçasıdır.

Basın açıklamasına göre, BNB Zinciri, bu likidite havuzlarından elde edilen geliri ekosisteme yeniden yatırmayı taahhüt ediyor. Tüm kar, sürekli destek ve büyüme sağlamak amacıyla iki belirlenmiş adrese gönderilecek.

“BNB Zinciri, Web3 çerçevesinde büyüme ve yenilikleri teşvik eden girişimlere kendini adamıştır. Likidite desteği, meme coin ekosistemini güçlendirmek için toplumsal yarar sağlamaya yönelik bir etkinliktir. Bu projelerin dönüştürücü potansiyeline inanıyoruz ve onlara daha fazla destek sağlamaktan mutluluk duyuyoruz,” dedi BNB Zinciri yetkilileri.

Açıklamada, Meme Innovation için 100.000 dolar ayrıldığı belirtiliyor. Bu girişim, dünya genelindeki geliştiricilerin ve projelerin dikkatini çekti. Mevcut verilere göre, bu kampanya yeniliklerin benimsenmesini teşvik etti ve BNB Zinciri’nin meme coinlerin başlatılması ve ticareti için uygun olduğunu doğruladı. Özellikle 162 başvuru incelendi ve bu tür tokenlerin toplam ticaret hacmi 507 milyon dolara ulaştı.

Basın açıklamasında, BNB Zinciri’nin gelişmiş altyapı, güvenlik ve erişilebilirlik, aktif topluluk ve çeşitli merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemi gibi temel avantajları sıralanıyor. Proje temsilcileri, bunların meme coinlerin başlatılması ve ticareti için “ideal bir ortam” oluşturduğunu belirtti.