BSCNews uzmanları ETH ETF’nin onayını bekliyor

 

Twitter’daki bazı uzmanlar, kripto para borsası Coinbase’deki araştırmacıların görüşlerine katılıyor. BSCNews analistleri aynı zamanda kripto topluluğu üyelerinin çoğunluğunun hatalı olduğuna inandığını ifade eden uzmanlarla da aynı fikirde. Uzmanlara göre spot Ethereum ETF’lerinin onaylanma olasılığı, tüccarların ve yatırımcıların inandığından çok daha yüksek. Uzmanlar, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) temsilcilerinin fonların başlatılmasına bir haftadan kısa sürede veya mahkeme kararı baskısı altında izin verebileceğini söyledi.

ETH fiyatlarındaki ılımlı büyümeye rağmen birçok araştırmacı Ethereum’un geleceği konusunda iyimser. Ether fiyatının çok ciddi şekilde artabileceğine inanıyorlar. Uzmanlara göre ETH çok yakın gelecekte sürprizler sunabilecek kapasitede. Coinbase raporu ayrıca Ethereum arz tarafında “fazla kilolu” olmadığını da belirtti.

Uzmanlar, diğer dijital varlıkların düzenli token kilit açma işlemleri veya madenciler için verilen ödüller nedeniyle sıklıkla baskı altına alındığını ancak ETH’nin “bu hastalıklardan arınmış” olduğunu belirtti. BSCNews ayrıca Ethereum’un gerçekten de haklı olarak mevcut merkezi olmayan finans (DeFi) manzarasının kalbi olarak kabul edildiğini ve durumun yakın gelecekte değişmesinin muhtemel olmadığını da garanti etti.

“ETH’nin merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünün “kalbi” olarak konumunun, Ethereum Sanal Makinesinin (EVM) küresel olarak benimsenmesi ve Katman 2 ağları arasındaki çeşitli yenilikler nedeniyle değişme ihtimalinin düşük olduğuna inanıyoruz. Ayrıca piyasa katılımcıları, ETH ETF’nin potansiyel lansmanının zamanlamasını ve şansını hafife alıyor. Coinbase analistleri daha önce şöyle yazmıştı: Gelecek hafta reddedilseler bile, verilecek yanıt muhtemelen nihai kararı bozabilecek bir dava olacaktır. Kripto para platformu araştırmacıları, yukarıdaki faktörlerin birleşiminin 2024 yılının 2. dünya kripto para birimi için çok başarılı bir yıl olmasına neden olabileceğine dair güvence verdi.