Bybit, P2P Shield programının başlatıldığını duyurdu

Kripto borsası Bybit, yeni bir programın başlatıldığını duyurdu – Bybit P2P Shield. Kuruluş bunu Incrypted’a bildirdi.
Duyuruya göre bu program, eşler arası (P2P) platformda kullanıcı güvenliğini ve güvenini artırmayı amaçlıyor. Şirket, Bybit P2P Shield’ın, uygun yatırımcılara platformda P2P işlemleri gerçekleştirirken dolandırıcılık faaliyetlerine karşı koruma sağladığını belirtti.

Sürüm, hizmetin şu anda yalnızca Malezya’da kullanılabildiğini belirtiyor. Ancak proje ekibi, daha sonra diğer pazarlara da genişletileceğini vurguladı.

Açıklamada, Bybit’in kullanıcılara güvenli ve emniyetli bir P2P ticaret ortamı sağlamaya kararlı olduğu belirtildi. Şirket, son zamanlardaki dolandırıcılık vakalarının yatırımcıların bu sisteme olan güvenini sarstığını anladığını belirtti.

Açıklamaya göre Bybit P2P Shield, bu sorunların çözümünde ve herkes için güvenilir ve emniyetli ticaret sağlanmasında önemli bir adımdır.

P2P ticaretinde güven ve itimat oluşturmak

Bybit P2P Shield, kullanıcıları korumaya yönelik üç yönlü bir yaklaşımdır:

– kendinden emin. Kullanıcılar, Bybit P2P aracılığıyla güvenlikle korunduklarını bilerek daha büyük bir güvenle işlem yapabilirler;
– Dolandırıcılığa karşı koruma. Bybit P2P Shield, kullanıcılara kayıpları en aza indirmek için belirli tazminatlar sunar;
– P2P alanındaki fırsatların genişletilmesi. Sürüm, borsanın kullanıcılar için daha uygun hale getirmek için platform üzerinde çalışmaya devam ettiğini vurguluyor.

Dikkatliliği teşvik ederken güvenliği artırma

Geliştiriciler, Bybit P2P Shield’ın, Bybit platformunda P2P işlemleri gerçekleştirirken dolandırıcılıkla karşılaşan kullanıcılara finansal koruma sağladığını belirtti.

Proje ekibi, Bybit P2P Shield’ın güvenilir bir koruma seviyesi sunmasına rağmen, borsanın tüm kullanıcıları dikkatli olmaya ve P2P işlemlerini gerçekleştirirken dikkatli olmaya teşvik ettiğini vurguladı. Bağlantıyı takip ederek Bybit P2P Shield hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.