CoinGate, Shiba Inu’yu entegre etti

 

Litvanyalı bir fintech şirketi olan CoinGate, Shiba Inu (SHIB) memcoin’ini Polygon ve Binance Smart Chain (BSC) ile entegre ederek kullanımını genişletti

Bu stratejik hamle, SHIB sahiplerinin Nike gibi büyük markaların ürünlerini satın almasına ve Airbnb üzerinden hizmetler için ödeme yapmasına olanak tanıyacak.

Shiba Inu yerinde durmuyor

CoinGate ödeme ağ geçidi, kripto para birimleri ile geleneksel finans arasında bir köprü görevi görüyor. SHIB’in entegre edilmesi, varlığın kullanımına yönelik senaryoların sayısını önemli ölçüde artırır ve sahiplerine birçok yeni fırsat sunar.

CoinGate tweet attı: “Shib Army, SHIB’lerinizi Airbnb rezervasyonu yapmak, en yeni PS5 oyunlarını satın almak, Nike ve Zalando’da gardırobunuzu güncellemek ve daha fazlası için kullanın.”

Shiba Inu ekibi değersiz bir memecoin etiketinden kurtulmak için mücadele ediyor gibi görünüyor. Projenin gelişimindeki en önemli adımlardan biri ikinci seviye çözüm Shibarium’un piyasaya sürülmesiydi.

Ancak geliştiriciler burada durmuyor ve yeni bir üçüncü seviye blockchain oluşturmayı planlıyor. Fikir halihazırda Polygon Ventures, Mechanism Capital ve Animoca Brands gibi önde gelen yatırımcılar tarafından destekleniyor ve bu da SHIB’in potansiyeline olan güvenin arttığını gösteriyor.

Ancak tüm bu başarıların SHIB’in dinamikleri üzerinde neredeyse hiçbir etkisi olmadı. Memcoin 0,00002379 ile 0,00002227 dolar arasında konsolidasyona giriyor. Başarılı bir çıkış, fiyatı mevcut değerlerden %13 daha yüksek olan 0,00002558 dolara çıkarabilir.

CoinGate, Shiba Inu'yu entegre etti
Shiba Inu (SHIB) fiyatı. Kaynak: TradingView

Ancak aralığın alt sınırının kırılması 0,00002080 dolara düşüşe yol açacak.