D3 Global, Shiba Inu (SHIB) İsim Tokenleri ile Ticaret İçin D3 Ticaret Platformunun Beta Sürümünü Duyurdu

 

Ünlü DNS alan adı sağlayıcısı D3 Global, kullanıcıların Shiba Inu (SHIB) isim tokenleri ile ticaret yapabilecekleri D3 ticaret platformunun beta sürümünü başlattığını duyurdu. D3’ye göre, kullanıcılar artık desteklenen isim tokenlerini satın alabilecekleri, satabilecekleri veya teklif verebilecekleri beta sürümüne erişebilirler.

D3 şu anda yalnızca iki üst düzey alan adı uzantısını (TLD) desteklemektedir: .shib ve .core. Ticaret platformu, kullanıcıların belirli bir ismin mevcut olup olmadığını kontrol edebilecekleri bir arama penceresi ile donatılmıştır. Eğer isim mevcutsa, kullanıcı yıllık abonelik için yaklaşık 10 dolar ödemek zorundadır. D3 tarafından desteklenen ödeme yöntemleri kripto para ve kredi kartıdır. Kripto para ile ödeme yapan kullanıcılar cüzdanlarını bağlayarak ödemeleri gerçekleştirebilirler.

Shiba Inu ekosisteminin tokenleri olan SHIB ve BONE, D3’ün ödeme seçenekleri arasında yer alan kripto varlıklar arasındadır. Kullanıcılar, Shibarium’daki bakiyelerini kullanarak D3 üzerinden doğrudan SHIB ve BONE ile ödeme yapabilirler. Bu, ödeme öncesinde SHIB ve BONE’u Ethereum ağına bağlama gerekliliğini ortadan kaldırır.