Dogwifhat (Wif) fiyatı %20+ artabilir ve işte nedeni

Dogwifhat (WIF) fiyatı artan bir kanal içerisinde hareket ediyor ve bu da büyüme potansiyeline işaret ediyor

Yatırımcı desteği, popüler memecoin dogwifhat’ın (WIF) fiyatının önümüzdeki günlerde beklenen yükselişini başlatmasına yardımcı olabilir.

Dogwifhat’tan yükseliş sinyalleri

WIF fiyatı artıyor ve yatırımcı davranışlarına bağlı olarak yükselmeye devam edebilir. Bu, açık pozisyon (OI) göstergesiyle kanıtlanmaktadır. Bu, opsiyonlar ve vadeli işlemler gibi çeşitli türevler için halihazırda ödenmemiş sözleşmelerin toplam sayısıdır. Bu ölçüm piyasa katılımcılarının faaliyetlerini ve likiditeyi yansıtıyor.

Dogwifhat örneğinde bu rakam son üç hafta içinde 85 milyon dolar arttı. Yavaş da olsa büyüme, yatırımcıların altcoin’e para akıttığını ve geleceğine yatırım yaptığını gösteriyor. Olumlu fonlama oranı göz önüne alındığında, yatırımcıların yükseliş yönünde bahis oynaması muhtemel. Bu WIF fiyatını artıracaktır.

 

Dogwifhat (Wif) fiyatı %20+ artabilir ve işte nedeni
WIF’e açık faiz. Kaynak: Coinglass

 

Ayrıca MACD göstergesi de olası fiyat artışını destekliyor. MACD, bir varlığın fiyatının iki hareketli ortalaması arasındaki ilişkiyi gösteren bir göstergedir. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi olmak üzere iki çizgiden oluşur ve potansiyel alım ve satım sinyallerini tanımlamak için kullanılır.

Şimdi gösterge yükseliş eğilimi gösteriyor ve histogram büyüyen yeşil çubukları gösteriyor. Bu, piyasada artan yükseliş eğilimine işaret ediyor ve WIF’in yakın vadede büyüme şansını destekliyor.

 

Dogwifhat (Wif) fiyatı %20+ artabilir ve işte nedeni
MACD WiF. Kaynak: TradingView

 

WIF tahmini: Bir ralli beklemeli miyiz?

WIF fiyatı, tarihsel olarak kilit seviye olarak kabul edilen 3,18 dolarlık direncin altında kalıyor. Bu direnci desteğe dönüştürmek memcoin’i daha da yükseltecektir.

Token yükselen bir kanalda işlem görüyor ve yükseliş eğilimi görülmesi durumunda %21’lik bir artış gösterebilir. Bu teknik formasyon, yukarıya doğru yönlendirilen iki paralel çizgi arasındaki fiyat hareketi ile karakterize edilir. Genellikle büyümenin devam ettiğini gösteren yükseliş sinyali olarak yorumlanır.

 

Dogwifhat (Wif) fiyatı %20+ artabilir ve işte nedeni
WIF fiyat analizi. Kaynak: TradingView

 

Yükseliş sinyalleri, 3,5 dolar seviyesinin desteğe dönüşmesi durumunda yükseliş olasılığını destekliyor.

Öte yandan fiyat 3,18 doları geçemezse 2,75 dolara düşmesi muhtemel. Bu yükseliş senaryosunu iptal edecek ve 2,36 dolara düşüşe neden olabilir