Hamster Kombat Ekibi Bu Yılın Sonuna Kadar Planlarını Açıkladı

Hamster Kombat P2E oyununun ekibi, Telegram’da, kendi tokenlerini TON blockchain’inde piyasaya sürmeye hazırlanan bir dizi geliştirme planını açıkladı.

Hamster Kombat’ın resmi web sitesine göre, bu ay (Token Generation Event) gerçekleşecek ve token için oyun içi bir yardımcı program sunulacak.

Bu, kullanıcıların önümüzdeki günlerde Hamster Kombat token dağıtımına 

katılabilecekleri anlamına geliyor. Bunun için belirli görevleri tamamlamaları gerekebilir ve en olası görevlerden biri TON cüzdanını Hamster Kombat’a bağlamaktır.

Web sitesinde belirtildiği üzere, önümüzdeki günlerde daha fazla görev listelenecek. Ayrıca bu ay, tokenin GameFi ekosisteminde kullanılabileceği çeşitli seçenekler açıklanacak.

2024’ün üçüncü çeyreği için, geliştiriciler yeni karakterler ve görünümler, ilginç etkinlikler vaat ediyor. Dördüncü çeyrekte ise kullanıcıları birçok güncelleme bekliyor, bu da büyük bir coşkuyla karşılandı.

Telegram’da Hamster Kombat oyunu, oyuncuların ödül olarak madeni para kazandıkları P2E oyunlarının ortaya çıkışıyla aynı zamanda büyük ilgi gördü. Notcoin gibi oyunlarla birlikte P2E oyunlarının popülaritesi arttı.

Clicker, platformda benzersiz kartlarla pasif gelir elde etmek için madeni para kazanmaya olanak tanır. Bunun yanında çeşitli görevleri yerine getirmek, kullanıcılara daha fazla madeni para kazanma fırsatları sunar.