Kraken, BODEN ve TREMP Meme Coinlerini Listeledi

Kraken Pro platformunda BODEN ve TREMP tokenları yerini aldı. Bu sayede şirket, ABD’de PoliFi kategorisindeki varlıkları listeleyen ilk borsa oldu. Son 24 saat içinde BODEN’in fiyatı %36,5 artarken, TREMP’in fiyatı %23 yükseldi.

Kraken, Donald Tremp (TREMP) ve Joe Boden (BODEN) adlı politik meme coinlerin Kraken Pro platformunda listelendiğini duyurdu. Böylece Kraken, ABD’de PoliFi kategorisindeki tokenları listeleyen ilk kripto para borsası oldu. Kraken’in resmi web sitesine göre, Joe Boden tokenı, ABD Başkanı Joe Biden’ı hicivli bir çizgi film karakteri olarak tasvir eden bir varlıktır. Donald Tremp tokenı da benzer bir tanıma sahiptir. Şirket, bu varlıkların güçlü toplulukları sayesinde internet üzerindeki popülerliğini artırdığını belirtiyor.

PoliFi tokenlarının Kraken platformunda listelenmesi haberi üzerine, bu tokenlar belirgin bir artış gösterdi. Son 24 saat içinde Joe Boden tokenının değeri %36,5 artarak $0,33 seviyesine ulaştı. Bu veriler CoinMarketCap’ten alınmıştır.

 

Kraken, BODEN ve TREMP Meme Coinlerini Listeledi

Joe Boden (BODEN) Saatlik Grafik. Kaynak: CoinMarketCap.

 

Donald Tremp meme coinine gelince, bu tokenın değeri son 24 saatte %23 arttı. Varlığın piyasa değeri $140 milyon olup, yazının yazıldığı sırada token fiyatı $1,41 seviyesinde bulunuyor.

 

Kraken, BODEN ve TREMP Meme Coinlerini Listeledi

Donald Tremp (TREMP) Saatlik Grafik. Kaynak: CoinMarketCap.

 

Bu meme coinlerin yanı sıra, Kraken Wen (WEN), Tensor (TNSR), Zeus Network (ZEUS) ve Nosana (NOS) gibi tokenları da listeledi. Ayrıca, ABD’nin çeşitli bölgelerinde Cumhuriyetçi Parti’nin son ön seçimleri gerçekleşti. Başkan adayı Donald Trump, Montana, New Jersey ve New Mexico eyaletlerinde yapılan parti içi seçimlerde çoğunluğu kazandı. Hatırlatmak gerekirse, Trump’ın belgeleri tahrif etmekten suçlu bulunduğu bildirilmişti. Bu haberin ardından TRUMP tokenı değer kaybetmişti.