Layer3: yönetim token dağıtımı yaz başında gerçekleşecek

X’in bir gönderisine göre Layer3, yönetişim ve yardımcı token $L3’ü piyasaya süreceğini ve ilk sürümünün bu yaz için planlandığını duyurdu.

“Protokol, toplam arzın 300 milyon tokenden oluşacağını ve %51’inin Layer3 topluluğu üyeleri arasında dağıtılacağını belirtiyor. Layer3 Vakfı, Haziran 2024’te ayrıntılı tokenomik yayınlayacak.”  Layer3 bir blog yazısında, protokolün bazı yönlerinin yönetimine katılmanın yanı sıra, uygun durumlarda teşvikler de dahil olmak üzere protokolün üzerine inşa edilen ürünlerin geliştirilmiş faydasına erişmek için stake etme “dedi.

 

Layer3, “İlk airdrop, 3 dolarlık toplam L3 arzının %5’ini erken benimseyenlere ve CUBE madencilerine dağıtacak” dedi. Mesajda ayrıca “Birkaç airdrop olacak, daha fazla ayrıntı gelecek” deniyor.

 

CUBE veya Blockchain Olaylarını Birleştirmek için Kimlik Bilgisi, web sitesine göre Layer3’ün “görevler” olarak adlandırdığı “benzersiz etkileşimli çevrimiçi deneyimleri” tamamlayarak basılan ERC-721 tokenleridir.

 

Protokol, Layer3’ün 1 trilyon dolar değerinde olduğunu tahmin ettiği “dikkat piyasasını” merkezileştirmeyi amaçlıyor. Layer3’e göre 500’den fazla ekosistemde 96 milyon etkileşimi kolaylaştırdı.

 

Milyonlarca ekosistem token tabanlı dağıtım modellerini benimserken hem insanlar hem de yapay zeka temsilcileri için kimlik ve kazanç altyapısı sağlamayı amaçlayan Layer3, “Kripto tabanlı dikkat ve kimlik altyapısı sağlama fırsatı çok büyük” dedi.