Meme token FLYSHIB, MEXC duyurusunun ardından %7.000 arttı

Kripto para borsası MEXC, Flying Shiba Inu meme tokenını 16 Nisan’da listelemeye hazırlanıyor. Haberin ardından Solana blockchain’inden bir kripto para %7.000 arttı. Varlığın olası kârını hesaplıyoruz (tabii ki her şey plana göre giderse).

Solana temelinde oluşturulan bir meme tokenı daha yatırımcıların dikkatini çekti. Bu sefer Uçan Shiba Inu’dan (FLYSHIB) bahsediyoruz. Coin, yaklaşmakta olan listelenme haberinin ardından %7.000 arttı. 16 Nisan Salı günü merkezi borsa MEXC, FLYSHIB’in listelenmesini açıklayabilir.

Şu ana kadar meme token yalnızca merkezi olmayan Solana platformlarında, örneğin Raydium’da alınıp satılıyor. MEXC’de listelenmesiyle yüz binlerce yeni kullanıcı varlığa erişebilecek. Bu potansiyel olarak FLYSHIB’e büyük bir sermaye enjeksiyonudur.

Flying Shiba Inu’nun keskin yükselişinin küçük başlığından kaynaklandığını unutmamak önemlidir. Bu yazının yazıldığı sırada şaka koinin kapitalizasyonu 4.000 doların biraz üzerindeydi. Dikkate değer herhangi bir fon enjeksiyonu, FLYSHIB oranında yüzde birkaç bin artışa yol açabilir.

Önümüzdeki haftanın sonuna kadar token ekibi, sermayesini 250.000 dolara çıkarmayı umuyor. Her şey planlandığı gibi giderse, FLYSHIB’e yatırılan 1.000 dolar, 120.000 dolara dönüşecek.

Geniş pazardaki duruma odaklanmaya değer. Ancak büyümeyi teşvik etmiyor. Federal Reserve’ün şimdilik faiz indirimi olmayacağını açıklamasının ardından Bitcoin, borsa ve metaller düşüşte. Ortadoğu’daki kötüleşme de düşüşe yol açtı. Sonuç olarak, yayınlandığı tarihteki BTC kuru 65.000 doların altında.22:59