Mercuryo aracılığıyla TONcoin nasıl satın alınır

Mercuryo üzerinden TONcoin satın almak için exchange.mercuryo.io sitesini veya iOS ve Android uygulamalarını kullanabilirsiniz. Şu anda UnionPay kartlarıyla satın alma işlemi yapılabilir.

    1. TON’u site veya uygulamadaki para birimleri listesinde bulun.

Para birimleri listesinden TON seçeneğini bulun

    1. Satın almak istediğiniz TON miktarını girin, minimum limit 25 TON’dur.
    2. Aşağıdaki pencerede TON blok zinciri cüzdan adresinizi girin. Uygulama üzerinden satın alıyorsanız, paralar iç hesap bakiyenize aktarılacak ve daha sonra komisyon olmadan çekebilirsiniz.

TONcoin Mercuryo

    1. Satın al düğmesine basın ve telefon numarası üzerinden kayıt olmaya devam edin.
    2. SMS’ten gelen kodu girdikten sonra, banka kartınızı hesabınıza bağlamak isteyip istemediğinizi sorulacaktır. Daha sonra, genellikle 10 dakikadan fazla süren kimlik doğrulama (KYC) sürecinden geçmeniz istenecektir. Bu sürecin tamamlanmasının ardından, bağlı kartınızla istediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Mercuryo aracılığıyla TONcoin satın almak

Toncoin’ı en uygun kurlar ve düşük komisyonlarla nereden alabileceğinizi anlamanız için Toncoin alabileceğiniz borsaların incelemelerini okuyun. Ayrıca, The Open Network’ün (TON) tokenini alabileceğiniz en uygun yerleri öğrenmek için yatırım bloglarını ve forumlarını inceleyebilirsiniz. TON blokzinciri hakkında haberler, analizler ve iç görüler için kanalımız olan “Kripto Kaptan !”a abone olun! Bu sayede sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!