Nyan Heroes NYAN nişancı tokenı önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek

 

Kedi temalı nişancı oyunu Nyan Heroes’un arkasındaki ekip, Solana blockchain’inde oluşturulan NYAN tokeninin önümüzdeki hafta Bybit borsasında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Oyun geliştiricileri ayrıca varlığın airdrop’una ilişkin detayların yakında açıklanacağını da belirtti.

Play-to-airdrop kampanyasına katılan oyunculara NYAN tokenlarının aktarılacağı biliniyor. Şu anda oyuncular Nyan Heroes sosyal ağlarındaki görevleri tamamlayarak veya etkinliklere katılarak MEOW puanları ve CATNIP puanları kazanabiliyorlar. Gelecekte bu puanlar NYAN jetonlarıyla değiştirilecek.

Singapur merkezli stüdyo 9 Lives Interactive tarafından geliştirilen oyun, 3 milyon dolarlık finansman aldı ve alfa öncesi sürümünü Epic Games Store’da başarıyla piyasaya sürdü. İlk bir buçuk haftada 100.000’den fazla oyuncu Nyan Heroes’a katıldı. Şu anda oyun 200.000’den fazla kullanıcı tarafından indirildi ve bu sayede nişancı Epic Games Store’da ilk 30’a girdi.

Geliştiriciler öncelikle oyuna odaklandığından Nyan Heroes’un NFT entegrasyonu yoktur. Bu nedenle tetikçi, kripto para cüzdanına sahip olmadan da oynanabilir. Yaratıcılara göre tokenin piyasaya sürülmesiyle birlikte durum aynı kalacak.