OKX, Jumpstart platformunda Polyhedra Network tokenlarının madenciliğini başlatacak

  • OKX borsası, Polyhedra Network projesinin
    ZK tokenlarının madenciliğini başlatacak.
  • Kullanıcılar varlığın madenciliği için Bitcoin ve Ethereum’u stake edebilecekler.
  • Program 15 Mart 2024’te başlatılacaktır.

Kripto para borsası, Jumpstart platformunda madencilik için Polyhedra Network (ZK) tokenini tanıttı. Şirket temsilcileri, programın 15 Mart 2024’te başlayacağını söyledi.

Kullanıcılar ZK madenciliği için Bitcoin ve Ethereum yatırabilecekler. Program kapsamındaki toplam token arzı 6.000.000 olup, minimum bahis miktarında herhangi bir kısıtlama yoktur ve maksimum miktar kullanıcı başına 0,3 BTC ve 3,5 ETH’dir.

Polyhedra Network projesi, kripto endüstrisinde birlikte çalışabilirlik, gizlilik ve ölçeklenebilirlik için altyapı geliştirmede uzmanlaşmıştır. Sıfır Bilgi Kanıtı (ZKP) teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve Web2 ile Web3 ortamları arasında veri alışverişine yönelik çözümler sunar.

OKX, kripto varlığın madenciliğinin 15 Mart’tan 19 Mart 2024’e kadar süreceğini söyledi. Aynı zamanda şirketin müşterileri istedikleri zaman programa katılabilirler.

ZK madenciliği Çin, Hong Kong ve Güney Kore sakinleri dışındaki tüm borsa kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Ayrıca alt hesapları da kullanamazsınız.

ZK tokenlarının madenciliğine katılmak için KYC prosedüründen geçmeniz gerekir. Daha sonra müşterinin Bitcoin veya Ethereum’u ana hesaba aktarması, Kazanma bölümüne gitmesi ve Hızlı Başlangıç sekmesini açması gerekir.

Bundan sonra istediğiniz miktarda varlığı girmeniz ve Bitcoin veya Ethereum’u hizmete yerleştirme prosedürünü onaylamanız gerekir.

OKX temsilcileri, daha sonra ZK token sahiplerinin para yatırma hizmetinin yanı sıra alım satım ve varlık çekme olanağına da erişebileceklerini belirtiyor.