Ondo Finance, RWA için ödeme ağını başlattı

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanında lider olan Ondo Finance ve tokenize edilmiş gerçek dünya varlığı (RWA) uzmanı Zebec Network, gerçek zamanlı bordro ödemelerinde devrim yaratmak için stratejik bir ortaklık kurdu.

Zebec’in gelişmiş ödeme teknolojisini

Ondo’nun USDY stabilcoin sistemiyle birlikte kullanan işbirliği, dünya çapındaki işletmeler ve bireyler için özellikle bordro yönetimi alanında finansal işlemleri kolaylaştırmayı amaçlıyor.

 

USDY’nin Zebec’in ödeme çözümlerine entegrasyonu, merkezi olmayan finansal hizmetlerin kullanışlılığının ve erişilebilirliğinin artırılmasında önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Şu anda 7,8 trilyon ABD doları değerinde etkileyici bir değere sahip olan ve %11,3’lük güçlü bir büyüme oranı kaydeden küresel RWA pazarı ile ortaklık, verimli ve güvenli dijital ödeme çözümlerine yönelik artan talepten yararlanmaya hazırlanıyor.

 

Ortaklık duyurusuna verilen olumlu piyasa tepkisi, Ondo Finance’in DeFi uzmanlığını Zebec Network’ün yenilikçi ödeme teknolojisiyle birleştirmenin dönüştürücü potansiyeline olan güvenin altını çiziyor.

 

Geleceğe bakıldığında Zebec Network, Anında Kart yoluyla USD nakit iadesi yoluyla pasif gelir fırsatları da dahil olmak üzere kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek için daha fazla özellik ve işlevsellik sunmayı planlıyor.

 

USDY’nin Zebec ürün grubuna entegrasyonu küresel finans piyasaları için heyecan verici beklentiler sunarken, USDY’nin ABD menkul kıymet uyumluluk amaçları doğrultusunda Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut olmaması nedeniyle mevzuat uyumluluğunun en önemli öncelik olmaya devam ettiğini belirtmek önemlidir.