OpenSeason Oyununun Yaratıcıları Token Dağıtımını Duyurdu

OpenSeason yaratıcıları, Pazartesi günü oyunculara stüdyo tokenlerinin yaklaşan dağıtımıyla ilgili ayrıntıları açıkladılar ve dağıtımın bu hafta gerçekleşeceğini duyurdular. Bu hafta, şu anda OpenSeason oynamak için gerekli olan Fractional Uprising Studios NFT üyelik biletlerinin sahipleri, bu hafta yapılacak olan ilk aird

OpenSeason Oyununun Yaratıcıları Token Dağıtımını Duyurdu

OpenSeason yaratıcıları, Pazartesi günü oyunculara stüdyo tokenlerinin yaklaşan dağıtımıyla ilgili ayrıntıları açıkladılar ve dağıtımın bu hafta gerçekleşeceğini duyurdular. Bu hafta, şu anda OpenSeason oynamak için gerekli olan Fractional Uprising Studios NFT üyelik biletlerinin sahipleri, bu hafta yapılacak olan ilk airdrop’ta dağıtılacak olan 62,1 milyon “FU Money” tokeninden bir kısmını otomatik olarak alacaklar. Bu miktar, toplam FU tokenlerinin %10’unu oluşturuyor. Bu tokenler, önceden yapılan üç cüzdan anlık görüntüsüne dayanarak dağıtılacak. Kullanıcı ne kadar uzun süre üyelik biletine sahip olursa, o kadar fazla FU tokeni alacak. İlk olarak, token Arbitrum üzerinden, Ethereum’un ikinci katman ölçeklendirme ağı aracılığıyla sunulacak.

Pazartesi günü, OpenSeason oyununu geliştiren Fractional Uprising Studios ekibi, FU tokeninin uzun vadeli yol haritasını da açıkladı. Bu haftaki dağıtımdan sonra kalan %90 token şu şekilde dağıtılacak: %30’u önümüzdeki on yıl boyunca topluluk ödülleri olarak dağıtılmak üzere ayrılacak, %20’si stüdyo ekibine altı aylık hak ediş takvimi ile verilecek, %5’i Uniswap’ta likidite havuzuna gidecek ve kalan %35’i Fractional Uprising’in gelecekteki projelerini finanse etmek için kullanılacak.