Poligon entegrasyonu, SukuPay’in fonları sınırlar ötesine taşıma yeteneğini genişletiyor

Sınır ötesi ödemelerin sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlayan bir proje olan Suku World, kullanıcıların yalnızca telefon numaralarını kullanarak dünya çapında para gönderip almalarına olanak tanıyan bir platform başlattı. Platform, para göndermenin artık kısa mesaj göndermek kadar kolay olduğunu söyleyerek teknolojik gücünü övüyor. Duyuruda SukuPay’in Polygon ağında USDC Circle’ı kullanacağı belirtiliyor. Bu entegrasyon, gerçek değer yaratacağı ve talebi artıracağı için ağın kitlesel olarak benimsenmesine yol açabilir.

SukuPay, kolay ve küresel erişimiyle para transferi sektöründe devrim yaratmayı hedefliyor. Gizli ücretleri indirmenize, yüklemenize veya bunlarla uğraşmanıza gerek yoktur; para telefon numaranıza gönderilir. Alıcıların ayrıca herhangi bir ön kuruluma ihtiyacı yoktur; telefon numaralarını kullanarak hızlı bir giriş yapmaları, fonlara erişmelerini sağlar.

Bu kusursuz yaklaşım, SukuPay’in geleneksel ödemelerin ve para transferi hizmetlerinin yerini almasına olanak tanıyor. Kripto para meraklıları için özel olarak oluşturulan çözümlerin aksine SukuPay, kripto para birimi deneyimlerinden bağımsız olarak günlük kullanıcılara kesintisiz para transferi deneyimi sağlamak için blockchain teknolojisini kullanıyor.