Shiba Inu, 31 milyondan fazla tokenin yok edilmesiyle %260 arttı

Kripto piyasası son fiyat çöküşünün ardından toparlanmaya başladı ve Shiba Inu (SHIB) olumlu bir ivme yaratmaya başlamış gibi görünüyor. Ek olarak, popüler meme coin için çok sayıda önemli fiyat göstergesi ve sinyali yükselişe geçmeye başladı ve bu da yükseliş momentumunun devam ettiğini gösteriyor.

Örneğin Shibburn verileri, Shiba Inu token yakma oranının son 24 saat içinde neredeyse %260 arttığını gösteriyor. Bu son artış, bu süre zarfında 31,3 milyondan fazla SHIB tokeninin yanmasına neden oldu. Shibburn verileri ayrıca, bu son token yakma olayından sonra dolaşımda neredeyse 582,62 milyar SHIB coinin kaldığını vurguluyor.

Shiba Inu daha fazla büyüme bekliyor

Token yakma mekanizması Shiba Inu ekosistemi için önemli bir şeydir. SHIB’in genel dolaşımını azaltarak deflasyonist bir para birimi olarak kalmasını sağlarken, aynı zamanda ekosistemin sağlam ve değişime karşı dirençli kalmasına da yardımcı oluyor. Genel olarak, SHIB token yakma mekanizmasının meme coini üzerinde olumlu bir etkisi var ve bu da Shiba Inu’nun fiyatını etkileyebilir.

Shiba Inu topluluğu ayrıca jeton yakma etkinliklerinin öneminin de farkındadır. Topluluk tüm enerjisini SHIB ekosisteminin bu önemli yönüne harcıyor. Özellikle Shibburn’ün verileri topluluğun çabalarını yansıtıyor çünkü şu ana kadar yaklaşık 410,72 trilyon Shiba Inu tokeninin yakıldığını gösteriyor.

Token yakımlarındaki bu son artışa SHIB fiyatlarında önemli bir toparlanma eşlik ediyor. Büyük tasfiyelere tanık olduğumuz son kripto piyasası çöküşünün ardından Shiba Inu’nun fiyatı şimdi bir miktar ivme kazanıyor. CoinMarketCap’ten elde edilen veriler, SHIB’in şu anda 0,0000271 $ civarında işlem gördüğünü gösteriyor.

SHIB fiyatı şu anda son 24 saatte %7,61 arttı, bu da fiyatın son kayıplardan nasıl kurtulduğunu gösteriyor. Ayrıca Shiba Inu’nun piyasa değeri bu süre zarfında %7,70 arttı. Bu, SHIB’i piyasa değeri açısından 11. en büyük kripto para birimi haline getirerek 15,97 milyar dolara getiriyor.