Shiba Inu geliştiricileri büyük bir Shibarium güncellemesi hazırlıyor

Shiba Inu’nun 2. kademe ölçeklendirme çözümü Shibarium’un arkasındaki ekip, bunu “her zamankinden daha hızlı, daha sorunsuz ve daha erişilebilir” olarak tanımlayan bir kullanıcı arayüzü güncellemesi duyurdu. Diğer şeylerin yanı sıra, MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet ve diğerleri gibi popüler saklama dışı cüzdanlarla uyumluluk da eklendi.

Duyuruda, kullanıcı deneyimine ve hıza öncelik vererek platformu sıfırdan yeniden tasarladık.

Ekip, çabalarının blockchain teknolojisini “daha sezgisel ve güçlü” hale getirmeyi amaçladığını vurguladı.

Geçen yıl Ağustos ayında resmi olarak başlatılan ikinci katman çözümü, SHIB işlemlerinin ölçeklenebilirliğini, verimliliğini ve işlevselliğini geliştirmeyi amaçlıyor. Son zamanlarda, biri 400 milyon işlem sınırını aşan önemli kilometre taşlarına ulaşıldı. Ayrıca ağdaki toplam blok sayısı da 4 milyonu aştı.

Son zamanlarda Shibarium’da günlük işlemlerde bir artış görüldü. Bu sayı, Nisan başında eşiği geçmek için mücadele eden yalnızca 15.000 işlemden bu hafta başında yaklaşık 1 milyona ulaştı.

Bazıları Shibarium ekosisteminin daha da geliştirilmesinin Shiba Inu’nun fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olabileceğine inanıyor. Bu arada SHIB’in değeri gün içinde neredeyse hiç değişmedi.