SingularityNET, FET, AGIX ve OCEAN’ın ASI Tokenine Birleşme Tarihlerini Duyurdu

SingularityNET (AGIX), Yapay Süper İstihbarat Birliği (ASI) tokenlerinin birleşme tarihlerini resmi olarak açıkladı. Bu, AGIX, fetch.ai (FET) ve Ocean Protocol (OCEAN) topluluklarını birleştirme yolunda önemli bir adımdır.

Birleşmenin Detayları

AGIX, FET ve OCEAN tokenlerinin tek bir merkezi olmayan yapay zeka ağı (AI) altında birleşmesi 11 Haziran’da başlayacak. FET tokeni ASI olarak yeniden adlandırılacak ve birleşme 13 Haziran’da tamamlanacak.

 

SingularityNET, FET, AGIX ve OCEAN'ın ASI Tokenine Birleşme Tarihlerini Duyurdu

Kaynak: SingularityNET.

 

Token Birleşme Detayları

FET, AGIX ve OCEAN token sahipleri için bu birleşme, belirli dönüştürme oranlarına göre tokenlerin ASI tokenlerine dönüştürülmesini içerecek.

  • FET tokenleri 1:1 oranında ASI’ye dönüştürülecek,
  • AGIX tokenleri 1:0,433350 oranında ASI’ye dönüştürülecek,
  • OCEAN tokenleri 1:0,433226 oranında ASI’ye dönüştürülecek.

ERC-20 tokenleri, FET kullanıcıları için 11 Haziran’da ve AGIX ile OCEAN kullanıcıları için 13 Haziran’da token değişim sözleşmesi aracılığıyla ASI tokenleriyle değiştirilebilir olacak.

SingularityNET tarafından yapılan açıklamada, “Önümüzdeki günlerde ERC-20 tokenlerinin göçü için adım adım kılavuzlar ve Cardano üzerindeki AGIX sahipleri için göç süreci hakkında ek bilgiler sağlayacağız,” denildi.

Göç Süreci Nasıl İşleyecek

Göç süreci, kullanıcıların tokenlerini güvenli bir şekilde değiştirebilecekleri, SingularityNET tarafından sağlanan doğrulanmış token göç sözleşmesini kullanarak merkezi olmayan AI platformu SingularityNET üzerinde gerçekleşecek.

ASI tokenlerinin birleşmesi, yapay zeka endüstrisinde en büyük açık kaynaklı merkezi olmayan ağını oluşturmayı hedefliyor ve 200.000’den fazla token sahibini bir araya getiriyor. SingularityNET, “ASI tokeni, birleşik merkezi olmayan yapay zeka ağında çalışacak, benzersiz bir ölçek ve güç sağlayacak,” diye belirtti.

Yapay Zekanın Gelişimine İvme Kazandırma

Yapay zekanın günlük hayata daha güvenli entegrasyonunu teşvik etmeyi amaçlayan OpenAI, ChatGPT’nin eğitim alanındaki hizmetlerini genişletme inisiyatifini başlattı. ChatGPT Edu, üniversitelerde kullanım için özel olarak tasarlanmış büyük bir dil modeli olan yapay zeka, öğrencilere, öğretim üyelerine, araştırmacılara ve kampüs personeline “eğitim kurumları için kurumsal düzeyde güvenlik ve kontrol” sunar.

Oxford, Wharton, Texas Üniversitesi Austin, Arizona Eyalet Üniversitesi ve Columbia Üniversitesi, üniversite düzeyinde araçlar ve hizmetler kullanan kurumlar olarak belirtilmiştir.