Testnet Blast’taki Airdrop’lar: Katılımcılar için bir şans

Blast test ağı, Thruster, Juice ve Monoswap dahil çeşitli platformlardan airdroplara katılma fırsatları sunuyor. Bir ticaret platformu olan Monoswap, kullanıcılara çeşitli görevleri tamamlayarak XP puanları kazanma olanağı sunar.

Bir ticaret platformu olan Monoswap, Blast yarışmasının kazananlarından biri oldu. Geliştiriciler, hibe olarak aldıkları tokenlerin %100’ünü kullanıcılarına dağıtacaklarını açıkladı. Bu tutarın %60’ı platformu test ağında test eden yatırımcılar tarafından alınacak.

Monoswap’te XP puanları kazanmak için ihtiyacınız olan:

  1. Platformu günlük olarak kontrol edin (10 puan)
  2. Monoswap sosyal ağlarına abone olun ve yeniden yayınlayın (5+5 puan)
  3. Ticaret yapın (20 puan)
  4. Likidite sağlayın (30 puan)

Bonus, Monoswap’ten ücretsiz bir Monopass – NFT alıyor.

Airdroplara katılmak için Monoswap musluğundan test ETH coinleri almanız gerekmektedir. Test ETH coinlerini almak bu airdroplara katılmanın ilk adımıdır.

Airdrop yapma niyetini doğrudan duyurmayan Thruster projesi, kullanıcılara varlık işlemleri için puan kazanma olanağı sunuyor ve bu da gelecekteki token dağıtımına işaret edebilir. Ayrıca, Faucet işlevine dikkat çekmek, Blast ağının yerel USDB tokeni ile değiştirilebilecek büyük miktarlarda test tokenları almanıza olanak tanır.

Web sitesi:

thruster.finance

Daha sonra, açılış sayfası platformu Juice da tamamlanan eylemlere ve biriken puanlara göre token dağıtımına katılıyor. Önceki aşamalarda test ETH ve USDB almak bu projeye katılımı mümkün kılıyor.

Juice şu anda test modunda ve üzerinde çalışmak için önceki iki platformda aldığımız tokenlara ihtiyacınız olacak. Cüzdanınızda test ETH ve USDB kalmış olmalıdır. Daha sonra prosedürü takip etmek önemlidir:

  1. Platformun web sitesine gidin ve Borç Alanlar sekmesini açın. Üzerinde, hesabınızı kaydetmek için sağdaki kayıt tuşuna basmanız gerekir. Bunun için küçük bir test “etherium” çekilecektir.
  2. Ardından Skor Tablosu sekmesine gidin. Davet kodunu girmeniz (4a71f7’yi kullanabilirsiniz) ve Çarpanı talep et seçeneğine tıklamanız önemlidir. Bu, aldığınız puan sayısını artıracaktır.
  3. Son adım ÖDÜNÇ sekmesine gitmektir. Juice’a yatırım yapacağınız USDB test token sayısını girmeniz gereken tek bir alan bulunmaktadır. Ve ardından işlemi onaylayın.

Bu kadar. Artık günde bir kez size Liderlik Tablosu sekmesinde görülebilecek puanlar verilecek. Juice’un gelecekteki airdropunun boyutu muhtemelen puan sayısına bağlı olacaktır.

Bu airdropların sonucu ve boyutu tahmin edilemez olsa da, şu anda aktif katılım gelecekte anlamlı ödüllerle sonuçlanabilir. Ancak güvenilir platformlarla çalışarak ve ana cüzdanınızı test için kullanmayarak olası risklerin farkında olmanız ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız gerekir.