VELO tokeninin fiyatı %358 arttı: neler oluyor

VELO tokeni kripto topluluğunda ilgi odağı haline geldi: son 6 hafta içinde varlığın fiyatı %358 oranında şaşırtıcı bir artış gösterdi.

 

“Güneydoğu Asya’nın XRP’si” olarak adlandırılan altcoin, daha geniş pazardaki düzeltmeye rağmen pozitif momentumunu sürdürdü.

 

VELO 6 haftada %358 büyüdü

 

İşletmeler için dijital kredilendirme ve sınır ötesi varlık transferleri sağlamayı amaçlayan VELO’nun arkasındaki şirket Velo Labs’tır.

 

Sınır ötesi ödemelerin verimliliğini artırmayı amaçlayan XRP gibi VELO da finansal altyapıyı iyileştirmeye ve işlemlerin sorunsuz olmasını sağlamaya odaklanıyor. Ancak Ripple’ın aksine VELO akıllı sözleşmelere güveniyor.

 

VELO’nun popülaritesinin artmasına çeşitli faktörler katkıda bulundu. Katalizörlerden biri projenin iRemit, Visa ve Lightnet ile olan stratejik ortaklıklarıydı. Bu işbirlikleri VELO’nun bölgesel varlığını genişletti ve sınır ötesi ödemeleri ve dijital finans çözümlerini iyileştirme potansiyelini ortaya koydu.

 

VELO’nun fiyat performansı mevcut piyasa durumuyla önemli ölçüde tezat oluşturuyor: Geçtiğimiz ay boyunca token %225,51 oranında değer kazanırken, çoğu kripto para birimi mevcut düzeltmenin ortasında çift haneli kayıplar yaşadı.

 

Analitik platformu Santiment’in verilerine göre VELO’nun işlem hacmi geçtiğimiz gün içinde %30 arttı ve bu da yatırımcıların varlığa olan ilgisinin arttığını yansıtıyor.

“Dürüst olmak gerekirse önümüzdeki haftalarda sadece tek bir yön görüyorum. En kötü durumda, güçlü bir düzeltme meydana gelirse 0,015 dolar seviyesinin korunması gerekir. Ancak şu ana kadar VELO güç gösteriyor,” dedi kripto topluluğunun CryptoAM17 takma adı altındaki bir üyesi.

 

VELO tokeninin fiyatı %358 arttı: neler oluyor

Kripto para birimlerinde en çok trend olan tokenlar. Kaynak: Santiment