Web3 Enabler, Salesforce Ekosistemine XRP Ödemelerini Entegre Ediyor

Web3 Enabler, XRP işlemlerinin Salesforce ekosistemine entegrasyonu için açık kaynaklı bir uygulama oluşturduğunu duyurdu.

Salesforce CRM, şirketin iş performansını artırmak için birçok çözüm sunan, aynı adı taşıyan şirket tarafından geliştirilen yaygın olarak kullanılan bir bulut tabanlı CRM platformudur.

Web3 Enabler, Salesforce kullanıcılarına XRP ödemelerini Salesforce CRM’e nasıl entegre edeceklerini ve kripto para ödemeleriyle iş operasyonlarını nasıl geliştirebileceklerini açıkladı.

Salesforce’ta XRP Kabul Etmeyi Sağlayan Açık Kaynaklı Uygulama

Web3 Enabler, Salesforce yöneticilerinin Salesforce’ta XRP göndermesine ve almasına olanak tanıyan XRP Ledger Grants Wave 6 girişimi kapsamında açık kaynaklı bir uygulama geliştirdi. GitHub deposu, Salesforce’un bu uygulamayı nasıl test edebileceğine dair talimatları içermektedir ve uygulama, deponun veya kilidi açılmış bir paketin kullanımıyla test edilebilir.

Bu uygulama, kullanıcıların XRP işlemlerini doğrudan Salesforce Org Wallet cüzdanına kabul etmelerini ve göndermelerini sağlar; bu, Salesforce yöneticisinin fiat para birimlerinde ödeme işlemlerini gerçekleştirdiği gibi yapılır.

Bu adım, Web3 Enabler’in mevcut araç seti içinde kurumsal kullanıcılara blockchain’in gerçek faydalarını sunma taahhüdünü gösteriyor.

Web3 Enabler, XRP Ledger’in mevcut başarılarına dayanarak gelecekte sunmayı planladıkları diğer umut verici özellikleri de tanımlamaktadır.